Bu Blogda Ara

2 Aralık 2013 Pazartesi

Yeni oluşumlar, yeni heyecanlar...


Yine uzuuun bir aradan sonra yazabiliyorum. Nedense post yazmaya bir türlü sıra gelmiyor. Paylaşacak cok pasta fotoğrafı, yazacak çok şey birikti. Ama bugün, beni bu aralar çok oyalayan, keyifle uğraştığım yeni bir oluşumdan bahsetmek istiyorum. 
Tanıştırayım; Hatçe Catering!

Web adresi hatcecatering.com. Nedir bu Hatçe?

"Hatçe Catering , ev ve ofis davetleriniz için her türlü zevke göre seçkin ve lezzetli menüler oluşturan bir butik organizasyondur. Malzeme seçimi bizim için çok önemlidir. Menülerimiz mevsimine göre sebze ve meyveler, doğal ve yerel malzemeler kullanılarak oluşturulur." diyor tanıtım yazısında.


Benim en çok ilgimi çeken yanı ise çalışan, eve misafir çağırmayı seven ama yemek yapmayı sevmeyen ya da vakti olmayanlara sağladığı kolaylık. Ister kendi menünüzü olusturuyorsunuz, isterseniz de Hatçe'nin hazırladığı paket menülerden birini seçip 5 dakikada tüm yemek hazırlığınızı bitirmiş oluyorsunuz. İstediğiniz tarihte de yemekleriniz misafirleriniz gelmeden önce kapınıza kadar teslim ediliyor. 

Bu arada akşam yemeği menüsü oluşturabildiğiniz gibi sadece çay saati menüsü de oluşturabiliyorsunuz. Mesela rakı sofrası için sadece mezelerden oluşan bir menü de isteyebilirsiniz. Tamamen özgürsünüz. Ya da evde doğum günü mü yapacaksınız? Pastadan tüm diğer yiyeceklere kadar hepsi kapınıza kadar tek bir elden teslim ediliyor. Haa, isterseniz misafirlerinize servis yapacak bir eleman da gönderebiliyorlar. 
   Ben niye heyecanlıyım peki???? 
Kambersiz düğün olmaz, tabii ki dekorlu pastalar ve tatlılar benden sorulur :) 
Kekler, muffinler, kurabiyeler de benden... 
Menülerin olusturulması konusunda da destek veriyorum.

 Büyük rahatlık! Bence bir kez deneyin. Yemekler acayip lezzetli. Çok orjinal ve özgün tarifler de var. Korkarım ki Hatçe'nin becerikli aşçısı Serpil Hanım sayesinde yakında 
100 kilo olacagim :)))

Tavsiye etmesi benden, denemesi sizden. Afiyet olsun :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder